تبلیغات
ღ والیبالیست ها ღ - مصاحبه جنجالی با محمد موسوی!!!!!!
ღ والیبالیست ها ღ
بزرگترین کانون هواداران والیبال
بعد از ادعای ناظر بازی درباره توهین بازیکن کاله به تماشاگران ارومیه
موسوی‌: توهین؟مثل نقل و نبات به ما فحش می دادند


ناظر بازی تیم های کاله و شهرداری ارومیه محمد موسوی را مقصر تمام اتفاقات رخ داده در این بازی جنجالی می داند.

خلیل یگانه‌مجد دبیر سازمان لیگ والیبال، محمد موسوی‌عراقی را مقصر می‌داند. مقصر بدرفتاری تماشاگران ارومیه و نصفه‌ونیمه ماندن بازی کاله با شهرداری ارومیه در هفته دوم دور برگشت لیگ. با این حال محمد موسوی‌عراقی سرعتی‌زن تیم کاله ادعای او را رد می‌کند. او معتقد است نه توهینی کرده و نه مقصر است. عراقی که شمشیر را برای ناظر بازی هفته قبل از رو بسته، حتی تهدید به شکایت می‌کند.

*آقای یگانه معتقد است بعضی بازیکنان تافته جدا بافته هستند که باعث گسترش بی‌اخلاقی‌ها در لیگ می‌شوند.
بعضی‌ها آنقدر لطف دارند که این اتفاقات می‌افتد. یگانه‌مجد در والیبال در حدی نیست که این حرف‌ها را بزند. او تنها ناظر بازی بود و وظیفه اصلی‌‌اش گزارش حقایق بازی بود. او چه حقی دارد درباره این مسائل صحبت کند؟ من تا کمیته انضباطی می‌روم و از او شکایت می‌کنم. ناظر بازی تنها باید وقایع بازی را گزارش کند. همین.

*اما او معتقد است همه‌چیز آرام بود تا وقتی که تو توپ را شوت کردی.
کجا جو سالن آرام بود؟ من فیلم بازی را می‌آورم که از اول بازی تماشاگران به ما مثل نقل‌ونبات فحش می‌دادند. آن وقت آقا می‌گویند اتفاقی نیفتاده. اگر سنگی که به طرف فرهاد قائمی پرت شد به‌ صورتش می‌خورد باید حداقل یک ماه در بیمارستان بستری می‌شد. این اتفاق نیست؟ آنها عرضه ندارند بازی را خوب برگزار کنند.

*اما بعضی‌ها می‌گویند کار تو توهین به تماشاگران ارومیه بوده؟
من کاری به تیم روبه‌رو و تماشاگران آنها نداشتم. بعد از دو باری که دفاع شدم، من از دست پاسور خودمان عصبانی شدم که پاس کوتاه می‌داد. به کسی هم توهین نکردم. توپ را شوت کردم. از طرفی اگر پوئن می‌گرفتیم و من توپ را شوت می‌کردم شاید توهین بود اما پوئن را شهرداری گرفت نه ما. بعد هم داور کارت زرد نداد. تنها به کاپیتان گفت به من تذکر بدهد، وگرنه دفعه بعد کارت می‌گیرم. من حرکتی نکردم، فحش ندادم به آنها. دلیلی نداشت تماشاگران از این حرکت جری شوند. از طرفی تا به حال هزار بار این اتفاق در بازی‌های دیگر افتاده. نمی‌گویم کار خوبی بود نه، اما برای همه عادی شده.

*اینکه می‌گویند جو آرام بود، واقعاً جو از اول بازی آرام بود؟
ما روز قبل از بازی برای تمرین رفتیم سالن، 200 نفر یک طرف سالن نشسته بودند و 200 تماشاگر هم طرف دیگر. هر چه دل‌شان خواست به ما گفتند. البته عبدالرضا علیزاده به ما گفته بود که چه شعارهایی می‌دهند. دقیقاً همان شعارهایی که علیزاده گفته بود را آنها می‌دادند. در ست دوم من خیلی خوب سرویس زدم و دو پوئن سرویس گرفتم. وقتی سومین بار برای سرویس رفتم، تماشاگران لیزر رنگ‌های آبی، سبز و قرمز می‌انداختند به چشم من. به ناظر هم که گفتم تنها رویش را برگرداند به طرف دیگر، بدون اینکه پشت میکروفون به تماشاگران تذکر بدهد. پدر و مادر من که بازی را از تلویزیون می‌دیدند، متوجه لیزر شده بودند. آن‌وقت نمی‌دانم ناظر چه‌کاره است. برای چه پول می‌گیرد؟ امنیت بازی با اوست.

*درست است که ناظران به تیم شما اجازه بیرون رفتن از زمین را نداده بودند؟
یگانه پنج دقیقه بعد از مسائلی که پیش آمد گفت بروید بیرون از سالن. بعد که ما رفتیم، به رختکن آمد و گفت من کی گفتم بروید بیرون؟ برگردید بازی کنید. بهروز عطایی از ناظران مسابقه خواست اگر کتباً بنویسند که برای بازیکنان ما خطری پیش نمی‌آید به زمین برگردیم اما آنها حاضر به این کار نشدند. حتماً می‌دانستند قرار است چه اتفاقاتی در زمین رخ دهد که این کار را نکردند.

*یعنی معتقدی کارت اشتباه نبوده؟
نه من کارم اشتباه بوده اما شرایط مرا ببینید؟ وقتی مدام نور لیزر به چشمت می‌اندازند، ناسزا می‌شنوی، دو بار که دفاع شدم، همه اینها فشار زیادی را وارد کرد و من از کوره در رفتم. توپ را توی زمین خودمان شوت زدم، نه به زمین حریف. در واقع می‌خواستم توپ را بزنم بیرون، شوت کردم. من که کری نخواندم، فحش ندادم، بی‌ادبی هم نکردم که بگویم من مقصرم. من اشتباه کردم اما نباید با این حرف‌ها به تماشاگر حق بدهیم بدرفتاری کند. فوتبالیست‌ها هم این کار را می‌کنند اما باید تماشاگران سنگ و کلوخ بر سر آنها بریزند؟ مطمئن باشید وقتی این رفتار را تماشاگران ارومیه انجام می‌دهند و فدراسیون هیچ برخوردی نمی‌کند اگر تیمی به آمل بیاید تماشاگران آملی رفتار بدتری انجام می‌دهند. در حالی که والیبالیست‌ها چه ملی‌پوش و چه باشگاهی سرمایه محسوب می‌شوند و باید از آنها مراقبت شود.

*دو هفته قبل با درگیری بین بازیکنان پیشگامان و آلومینیوم، آقای داورزنی گفت بی‌اخلاق‌ها در تیم‌ملی جایی ندارند، حالا خیلی‌ها معتقدند تو به‌خاطر کاری که کردی نباید به تیم‌ملی دعوت شوی. هرچند رئیس فدراسیون از تو دفاع کرده.
برای اردوی تیم‌ملی هیچ‌کس حق اظهارنظر ندارد. ولاسکو از نظر فنی بازیکن را دعوت می‌کند و رئیس فدراسیون هم از نظر اخلاقی تأیید. من هم حق ندارم بگویم حق من هست یا نیست. البته اگر کسی بگوید دوست ندارد به تیم‌ملی دعوت شود، دروغ می‌گوید. من تا به حال برای تیم‌ملی بازی کرده‌ام و خدا را شکر که در موفقیت‌ها هم سهم دارم. اگر باز هم خواستند من هستم. اگر نخواستند هم مشکلی ندارم، من الک‌هایم را آویخته‌ام.

*فکر می‌کنی کمیته انضباطی نتیجه را به نفع چه تیمی اعلام کند؟
ما کاری به نتیجه بازی نداریم. حتی باخت 3 – صفر را برای این بازی گذاشته‌ایم. با این حال می‌گویم با این شرایط باز کاله قهرمان لیگ امسال می‌شود.

*فکر می‌کنی چه کار باید کرد که وضعیت تماشاگران والیبال بدتر از این نشود؟
ما هر شهرستانی می‌رویم مشکل داریم. فحاشی می‌کنند، اما ناظران انگار نه انگار. اگر برخورد نکنند اوضاع وحشتناک می‌شود. باید جلوی این کار را بگیرند وگرنه شاید پس‌فردا اتفاقی بیفتد که هیچ‌کس جوابگویش نباشد. باید برخوردها طوری باشد که تماشاگران متنبه شوند نه اینکه به آنها حق بدهند. البته باید با بازیکن خاطی هم برخورد شود. اگر حالا سکه، فندک و پیچ می‌اندازند، فردا کلوخ می‌زنند و شاید بعدها چاقو بزنند. استادیوم فوتبال نیست که سنگ بزنند به سر و چشم بازیکنان نخورد. بعد هم اتفاق یک بار می‌افتد.

ادامه خبرا تو ادامه مطلب!


در پی حاشیه‌های هفته‌های اخیر لیگ برتر والیبال؛

محمد موسوی: کاش ما هم در والیبال یک برنامه 90 داشتیم!


ملی‌پوش تیم والیبال کاله با اظهار تاسف از حاشیه‌های رویداده در هفته‌های اخیر لیگ برتر والیبال و گلایه از عملکرد ناظران گفت: امیدوارم کمیته انظباطی فدراسیون با اعمال مجازات سخت گیرانه اجازه ندهد بداخلاقی‌ها در والیبال تکرار شود و خدای ناکرده اتفاق ناگواری بیفتد.

 محمد موسوی عراقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار کرد: متاسفانه در جریان بازی تیم‌های کاله و شهرداری ارومیه تماشاگران به ما فحاشی می‌کردند و با پرتاب اشیا و استفاده از لیرز کاملا تیم کاله را تحت فشار قرار می‌دادند. من از ناظر بازی انتظار داشتم که جریان بازی را متوقف می‌کرد و به تماشاگران تذکر می‌داد.

وی با گلایه از مصاحبه منتشر شده از سوی یگانه مجد دبیر سازمان لیگ خاطر نشان کرد: او نباید از دست من یا هر کس دیگری عصبانی می‌شد. او ناظر بازی بوده و موظف است وقایع بازی را همان طور که رخ داده به فدراسیون منعکس کند. متاسفانه اطلاع دارم که اصلا واقعیت‌ها را در گزارش خود قید نکرده است. یگانه مجد می‌گوید قبل از این که موسوی توپ را شوت کند، هیچ حاشیه‌ای وجود نداشته، هیچ فحاشی رخ نداده و هیچ شیئی هم به داخل زمین پرت نشده بود، اما شفق(ناظر دوم) که یک چهره فرهنگی و معلم است همه حقایق را رک و راست اعلام کرد. جالب است که یگانه در زمان سنگ پراکنی ها از تیم ما خواست که زمین را ترک کنیم. فیلم این موضوع موجود است. بعد از چند دقیقه همین شخص داخل رختکن ما شد و با داد و فریاد خواست به زمین مسابقه برگردیم و تاکید کرد که من نگفتم زمین مسابقه را ترک کنید!

ملی‌پوش کاله ادامه داد: فردی که ظرف چند دقیقه حرف خود را مقابل این همه آدم عوض می‌کند آیا واقعا می‌تواند درباره یک بازیکن صحبت کند و بگوید فلانی تافته جدا بافته است؟ رفتار یا شخصیت فردی من که به وی ربطی ندارد. او می‌تواند درباره رویدادهای بازی اظهار نظر کند. او باید وقایع بازی را همان طور که رخ داده رسانه ای کند. نباید به من بازیکن، نسبت‌های ناروا بگوید. اگر یک پیشکسوت یا مربی خاک خورده والیبال این حرف‌ها را می‌زد تا این حد ناراحت نمی‌شدم. نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را علیه من مطرح می‌کند و چه منظوری از این کارها دارد. نمی‌دانم این جریان سازی‌ها از کجا آب می‌خورد و چه هدفی از این کارها دارند.

ملی‌پوش تیم والیبال کاله با گلایه از عملکرد ناظران، گفت: وقتی که حاشیه‌های بازی‌های مختلف منعکس نمی‌شود و ناظران بازی‌ها به هر دلیلی بداخلاقی‌ها را گزارش نمی‌کنند. همین می‌شود که تماشاگران شهرهای مختلف به خود اجازه هر نوع فحاشی و بی احترامی نسبت به تیم حریف را می‌دهند. حالا در حاشیه‌های رخ داده در جریان بازی کاله و شهرداری می‌خواهند من بازیکن را محکوم کنند و به تماشاگران بابت پرتاب اشیا به داخل زمین حق دهند. من قبول دارم که اشتباه کردم، اما اصلا قصد نداشتم به هواداران تیم ارومیه توهین کنم و اصلا هم این کار را نکردم. به هر حال در آن هجمه‌ای که از سوی تماشاگران وجود داشت و فحاشی‌ها و پرتاب اشیا و لیزر به داخل زمین برای لحظه‌ای نتوانستم عصبانیت خود را کنترل کنم و توپ را شوت کردم. چون از دست خودم عصبانی بودم این کار را کردم و باز هم می گویم قصد توهین به کسی را نداشتم. بالاخره ما هم آدم هستیم و ممکن است اشتباه کنیم. اما بر فرض که رفتار من هم درست نبوده باشد باید سنگ پراکنی شود؟

موسوی با اظهار نگرانی از سلامت بازیکنان والیبال در سالن‌های مختلف گفت: اگر خدای نکرده یکی از آن اشیا به چشم یکی از بازیکنان می‌خورد و اتفاق ناراحت کننده‌ای رخ می‌داد چه کسی پاسخگو بود. خدا شاهد است که یک سنگ از بغل چشم فرهاد قائمی گذشت و دست و پای او شل شد و حتما باید اتفاق ناگواری رخ دهد تا آقایان ناظر به خودشان بیایند! آیا با محکوم کردن من موسوی همه چیز حل می‌شود؟

بازیکن تیم والیبال کاله ، ادامه داد: نمی‌خواهم بگویم فقط در شهر ارومیه چنین شرایطی وجود دارد. چه کسی می‌تواند بگوید بازیکنان تیم کاشان، این هفته‌ در آمل امنیت دارند! به خدا تماشاگران می‌گویند چون در فلان شهر بازیکنان تیم ما را اذیت کردند، حالا ما تلافی می‌کنیم. این اصلا درست نیست. باید شرایط کنترل شود. اگر شرایط بازی میزبان و ارومیه کنترل می‌شد و رسانه‌ها به حاشیه‌های آن می پرداختند هفته بعد این مسایل در بازی تیم ما تکرار نمی‌شد. من از شما خبرنگاران جوان تشکر می‌کنم که این مسایل را پوشش رسانه ای می‌دهید. کاش ما هم در والیبال یک برنامه 90 داشتیم.

بازیکن تیم والیبال کاله در پایان گفت: امیدوارم کمیته‌ انضباطی طوری تصمیم بگیرد تا دیگر چنین حاشیه‌هایی رخ ندهد. آنقدر سختگیرانه عمل کنند که دیگر چنین اتفاق‌هایی رخ ندهد، چرا که اگر خدای نکرده اتفاق جبران ناپذیری بیفتد همه ما تا آخر عمر پشیمان می‌شویم..

عمو بهروز عصبانی میشه!
در پی صدور رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال
عطایی: موسوی باید 2 سال محروم می‌شد/ باید مرا هم بازداشت می‌کردند؟(جانم؟)

 


سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: کمیته انضباطی باید موسوی را 2 سال از حضور در میادین محروم می‌کرد و من را هم بازداشت می‌کردند!

بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درخصوص رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال مبنی بر بازنده اعلام شدن تیم کاله در دیداری برابر شهرداری ارومیه اظهار داشت: ما تابع فدراسیون هستیم و هر نظری بدهند آن را می‌پذیریم. نکات جدیدی یاد گرفتیم که از این به بعد آنها را اجرا خواهم کرد.

وی افزود: در دیدار برابر شهرداری ارومیه که برخی از تماشاگران پیچ پرتاب کردند، اما اگر در مسابقه‌ای تماشاگران سنگ و آجر هم پرتاب کنند تیم را در زمین نگه می‌دارم تا به بازیکنان برخورد کند و اتفاقاتی بیفتد؛ به هیچ وجه تیم را از زمین بیرون نمی‌کشم.

عطایی خاطرنشان کرد: تیم را در هر شرایطی در زمین نگه می‌دارم تا همه ببینند سنگ خوردن چه تبعاتی دارد. می‌خواهم بدانم که آن موقع هم مسئولان جواب مصدومیت ملی‌پوشان را می‌دهند یا خیر؟

وی با بیان اینکه تضمین سلامتی ملی‌پوشان به من هیچ ربطی ندارد، گفت: از این به بعد اجازه می‌دهم بازیکنان سنگ بخورند و مصدوم شوند تا مسئولان جوابگوی مصدومیت ملی‌پوشان باشند. رای که کمیته انضباطی صادر کرد منصفانه نبود.

 

سرمربی تیم والیبال کاله تصریح کرد: موسوی باید 2 سال از حضور در میادین محروم می‌شد؛ من را هم باید بازداشت می‌کردند تا یک هفته در بازداشتگاه بمانم، بلکه اوضاع آرام شود! دل پری ندارم، بلکه فکر می‌کنم این اتفاقات باید رخ دهد تا مسئولان به خودشان بیایند.

عطایی با بیان اینکه فکر می‌کنم آقایان می‌خواهند لیگ فقط برگزار شود، افزود: هیچ اراده‌ای برای کنترل حاشیه‌ها نیست. کمیته انضباطی استناد می‌کند به عددهایی که در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی است که اگر تیمی زمین را ترک کرد باید بازنده اعلام شود، اما به این موضوع توجه نمی‌کنند که  شرایط چگونه بود.

وی ادامه داد: آقایان فراموش کرده‌اند که حدود 20 روز پیش در دیدار تیم‌های نماینده بلغارستان و نماینده یونان که تنها دو بطری وارد زمین شد چه رای صادر شد؛ در آن مسابقه تیم میزبان بازنده و 2 سال محروم  از بازی‌های قهرمانی شد. ای کاش مسئولان این آرا را هم ببینند.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل درخصوص بازی هفته چهاردهم برابر باریج اسانس اظهار داشت: سعی می‌کنیم این موضوع را از بازیکنان دور کنیم، چون اتفاقی است که رخ داده؛ کار سختی درپیش داشتیم و حالا سخت‌تر هم شد.


بازی های هفته سوم

ندرعباس - ساعت 17:30: آلومینیوم المهدی هرمزگان – شهرداری ارومیه
آمل- ساعت 17:30: کاله مازندران- باریج اسانس کاشان
گنبد- ساعت 17:30: بازرگانی جواهری گنبد- میزان مشهد
کرج- ساعت 17:30: سایپا البرز- نوین کشاورز
تهران- ساعت 17: پیکان تهران- پیشگامان کویر یزد
ورامین- ساعت 17:30: متین ورامین- شهرداری تبریز

جدول رده بندی تیم ها تا هفته دوم دور برگشت هم به این شرح است:
1-پیشگامان کویر یزد – 28 امتیاز
2-پیکان تهران – 27 امتیاز
3-سایپا البرز-24 امتیاز
4-کاله مازندران-24 امتیاز
5-متین ورامین-24 امتیاز
6- شهرداری ارومیه- 23 امتیاز
7-میزان خراسان-23 امتیاز
8-آلومینیوم المهدی بندرعباس-20 امتیاز
9-باریج اسانس کاشان-14 امتیاز
10-شهرداری تبریز-14 امتیاز
11-نوین کشاورز- 9 امتیاز
12-جواهری گنبد- 2 امتیازنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 دی 1391 توسط فاطمه | یه پوئن بده()
PEDRAM
جمعه 18 اسفند 1391 10:15 ب.ظ
هرچی زودتر جم وجور کنن بهتره چون میخوام بیام اونجا
Maryamعاشق محمد
سه شنبه 8 اسفند 1391 02:24 ب.ظ
سلام.خوبی خیلی وب جالبی داری.البته باید در باره اونایی که حاضر شدن به والیست کشورشون انقدر راحت توهین کنن محمدموسوی انقدر مرده وانقدر بافهم وشعوره که نمی خواد خودشو انقدر راحت از چشم هواداراش بندازه
اگرم چیزی گفته از روی عصبانیت نبوده ازروی غیرت ایرانی ووالیبالیستی خودش یه حرفی زده که همه ی تماشاگرنماهادهنشونو ببندن وخودشون جمع کنن.
به وبم حتما سربزن اگه باتبادل موافق بودی حتما بگو.
نرگس
چهارشنبه 20 دی 1391 08:34 ب.ظ
سلام فاطمه جووون اون عزیزی که به محمد ناسزا میگه من قصد توهین نداشتم ولی اونایی که گفتی خودتی و اون دوستات.
پوریا
سه شنبه 19 دی 1391 12:45 ب.ظ
سلام. دمت گرم که درباره عشق من محمد موسوی مطلب گذاشتی
خوش حال میشم به وبلاگم
سایه
دوشنبه 18 دی 1391 08:16 ق.ظ
دلیل نمیشه یه نفر دو بار دفاع شد كنترلش رو از دست بده
مگه غیر اینه كه موسوی یه بازیكن حرفه ای پس باید بدونه تو هم چنین بازی های حساسی ممكن كوچكترین حركت جو سالن رو بهم بریزه یا بدتر كنه
به نظر من بازی باید دوباره برگزار میشد
سمانه
یکشنبه 17 دی 1391 03:40 ب.ظ
سلام فاطمه جوووووووووون . من که عاشقت شدم به خاطر این که در مورد موسوی جووووووووون مطلب گذاشتی . وبلاگ جالبی داری بعدشم در مورد موسوی یه بیوگرافی میشه بزاری ؟
پاسخ فاطمه : اره
سمانه
یکشنبه 17 دی 1391 03:38 ب.ظ
سلام فاطمه جوووووووووون . من که عاشقت شدم به خاطر این که در مورد موسوی جووووووووون مطلب گذاشتی . وبلاگ جالبی داری بعدشم در مورد موسوی یه بیوگرافی میشه بزاری ؟
saye
جمعه 15 دی 1391 10:34 ب.ظ
سلام
با ماهنامه بهترین والیبال شماره دوم آپم
طرفدارای این ماه : صبا/تیناحدادی/مبینا
دوستان به وبلاگم سر بزنید!
فعلا
پاسخ فاطمه : میام
..........
چهارشنبه 13 دی 1391 09:19 ب.ظ
سلام سلام اینو بخونید:
البته من ننوشتما یکی برام فرستاده
ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی واقعا اتفاق میافته!می خوای صورت کسی رو که واقعا دوست داره ببینی؟اینو به 10 نفر بفرست بعد برو به ادرس
http://amour-en-portrait.ca.cx/(این یه بازی فرانسویه)صورت کسی که دوست داره ظاهر میشه خطر سوپریز شدن!(تقریبا 90%شبیه)من خواستم این بازیو دور بزنم مستقیما رفتم به اون ادرس گفت اینطوری نمیشه باید به10نفر بفرستیش نمیدونم چه طوری فهمید.
خوب وقتی دیدیش یادت نره به ما بگی موفق شدی منتظرما.....
پاسخ فاطمه : هیچ شباهتی نداشت
اینانا
چهارشنبه 13 دی 1391 02:45 ب.ظ
سلام عزیزم خوبی وبتوترکوندی کجائی تودختر....بیابه وبم وبرای پست مربوط به 12دی حتمانظربده اگه میتونی به بقیه دوستاتم بگو ممنونم ازلطفت آخه مربوط به تولد دوست مرحوممه که 2 هفته ی پیش40 بود ودیروز تولدش
زهره
دوشنبه 11 دی 1391 08:40 ب.ظ
سلام فاطمه خوبی؟؟؟؟؟؟
چرا اپ نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
امتحانات شروع شده؟؟؟یه خبری بده نگرانتم
پاسخ فاطمه : سلام شرمئنده حسابی درگیر بودم
masoome
دوشنبه 11 دی 1391 03:32 ب.ظ
سلام فاطمه جون.خوبی عزیزم؟؟؟
من لینکت کردم.دوس داشتی بلینک...
پاسخ فاطمه : باشه
nargess
یکشنبه 10 دی 1391 09:50 ق.ظ
aghaye moosavi bazikone baakhlaghye manam ba nazare mozhde movafegham
یسنا
یکشنبه 10 دی 1391 08:14 ق.ظ
سلام عزیزم خوبی الهی من بمیرم که این جوری موسوی رو اذیت کردن اخه چه جوری دلشون اومد فحش بدن؟راستی چه خبرا چرا سر نمی زنی؟
پاسخ فاطمه : سلام خوبی اجی؟میام
زنده باد پیشگامان
شنبه 9 دی 1391 03:00 ب.ظ
سلام وبلاگ خوب وقشنگی داری من بچه یزدم دیدم تو معرفی گفتی آق مهدی رو دوست داری پس همه بازی هاشو دنبال کن (موفق باشی)
زنده باد پیشگامان زنده باد مهدوی
پاسخ فاطمه : زنده باد!
زهره
جمعه 8 دی 1391 05:23 ب.ظ
سلااااااااام وبمو تو بلاگفا پاک کردم اومدم تو میهن بلاگ ساختمش.بیای پیشما؟؟؟؟؟
پاسخ فاطمه : میام
فاطمه 10
پنجشنبه 7 دی 1391 07:06 ب.ظ
سلااااااااااااااااااااام فاطمه جوووووووووون.وبلاگت تووووووووووووووووپ!!!

به وبلاگه منم یه سر بزن با تبادل لینک موافق بودی بهم بگو
سیدعلی
پنجشنبه 7 دی 1391 04:36 ب.ظ
سلام من اگه جای محمدبودم دیگه توپ نمیزدم تاوالیبال مملک یکی ازبرترین های والیبال وازدست بده.دستشون دردنکنه کارخوبی کردن
فاطمه
پنجشنبه 7 دی 1391 12:30 ب.ظ
سلام،آپم.
اورمیه پایتخت والیبال آسیا
چهارشنبه 6 دی 1391 10:58 ب.ظ
اورمیه تیمی نیست که از حقش بگذره...
3-0سهله باید 20میلیون جریمه میکردنش نه 5میلیون...بی شعور نفهم تو سرما و کولاک زدیم رفتیم ورزشگاه بازی ببینیم...2بار دفاع شده توپ رو شوت میکنه نفهم...
سلام...
اینانا
چهارشنبه 6 دی 1391 09:36 ب.ظ
سلام عزیزم من آزاده ام اگه یادت بیاد دوست نیما.....آپم خوشحال میشم بیای به وبم ونظرتوبگی من هنوزتورولینک شده تووبم دااااارم
اینانا
چهارشنبه 6 دی 1391 09:35 ب.ظ
سلام عزیزم من آزاده ام اگه یادت بیاد دوست نیما.....آپم خوشحال میشم بیای به وبم ونظرتوبگی من هنوزتورولینک شده تووبم دااااارم
زهره
چهارشنبه 6 دی 1391 08:38 ب.ظ
سلاااااام مصاحبه به این میگن ایول محمد دمش گرم

میگما بیا خودمون یه برنامه مث نود برا لیگ بسازیم چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟
صدیقه
چهارشنبه 6 دی 1391 05:12 ب.ظ
بزنم به تخته خیلی مرده.جوابای مردونهمیده.
mozhde
چهارشنبه 6 دی 1391 01:52 ب.ظ
سلاممممممم خوبی؟؟؟خب منم ی کوچولو با موسوی موافقم وقتی بهت فحش بدن تواون وضعیت کارای ادم دست خودش نیس
راس میگه کاشکی ی برنامه داشتیم واسه حواشی والیبال ست پنجممم ههههههشیررررررره پیکان ایشالا ببریممم ممنون ک خبردادی
پاسخ فاطمه : شیره
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
درباره وبلاگ
سلام من فاطمه هستم18سالمه عاشق والیبالم ورزشکار مورد علاقم مهدی مهدویه ولی کلاطرفدار برو بچ تیم ملی ام تیم مورد علاقه ام پیکانه اینجا چند تا قانون میزارم لطفا بهشون عمل کنین
1به همدیگه توهین نکنین
2نظراتونو حتما برام بزارین جواب میدم
3مطالب وب رو کپی نکنین
4اگه عکس یا مطلبی در مورد والیبال دارید به ایمیل وبلاگ به ادرسvivamen72@yahoo.com بفرستین
باتشکر:فاطمه
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Online User